Katarzyna Sławska .gmg
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Firma Katarzyna Sławska .gmg uzyskała Subwencję Finansową w programie Tarcza Finansowa PFR 1.0 i 2.0. Podmiotem udzielającym wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju.

Katarzyna Sławska .gmg

Jesteśmy dystrybutorem nowoczesnych mebli biurowych i gabinetowych wiodących producentów w Polsce. W ofercie posiadamy także najwyższej jakości fotele i krzesła konferencyjne, lady recepcyjne oraz meble metalowe (regały do archiwum, szafy kartotekowe, aktowe i ubraniowe bhp, szafy specjalne na broń, sejfy).

Dostarczamy najwyższej klasy umeblowanie dla firm, urzędów i instytucji, a także dla klientów indywidualnych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo efektywne rozwiązania najbardziej znanych i renomowanych firm z branży (m.in. MDD ,Mebelux, Profim, Nowy Styl, Malow, Konsmetal, ), jak i tych mniej popularnych, a produkujących konstrukcje równie wysokiej jakości.

Zapewniamy kompleksowe usługi – planowanie, projektowanie oraz montaż we wskazanym przez Klienta miejscu, dzięki czemu jesteśmy w stanie idealnie dopasować nasze nowoczesne meble biurowe i gabinetowe czy wieszaki na ubrania do Państwa potrzeb oraz wymagań.

Meble biurowe

Specjalnością naszej firmy ze Słupska są solidne i estetyczne meble biurowe i gabinetowe, które świetnie sprawdzą się w przypadku różnego rodzaju urządów, firm czy punktów obsługi klienta. Pochodzą one w większości od znanych i cenionych producentów. Dopełnieniem naszego asortymentu jest szeroka gama naszych własnych konstrukcji, które odznaczają się niezwykłą funkcjonalnością oraz estetyką.

Meble metalowe

W wielu magazynach, hurtowniach czy archiwach niezwykle ważne są solidne meble metalowe, odporne na duże obciążenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Nasze produkty spełniają wszystkie normy i standardy bezpieczeństwa, a szafy kartotekowe i aktowe zostały dostosowane do powszechnie używanych formatów dokumentów i teczek aktowych.

Fotele i krzesła

Zapewnienie bezpiecznego, komfortowego i zdrowego miejsca pracy spowoduje, że wielogodzinne przebywanie przy biurku nie będzie uciążliwe, a praca stanie się bardziej kreatywna i efektywna. Dlatego proponujemy nowoczesne fotele i krzesła obrotowe oraz standardowe, które odznaczają się ergonomią oraz estetyką wykonania.

burmatex pcon