Katarzyna Sławska .gmg

Plisy

plisa

Plisy żaluzjowe to kluczowy element stylowego wnętrza!

Nie tylko dodają elegancji i szyku każdemu pomieszczeniu, ale mają także wiele praktycznych zastosowań:

  1. Wielofunkcyjność: Dzięki swobodnej regulacji, plisy żaluzjowe umożliwiają precyzyjną kontrolę światła wpadającego do wnętrza. Możemy stworzyć atmosferę pełną ciepła i intymności lub cieszyć się naturalnym światłem.
  2. Plisa dzień/noc: czyli możliwość zastosowania dwóch tkanin na jednym oknie. Dzięki czemu można na dzień zastosować tkaninę transparentną, natomiast na noc blackout dającą 100% zaciemnienia.
  3. Ochrona prywatności: Żaluzje plisowane dają pełną kontrolę nad tym, co jest widoczne z zewnątrz, gdyż stanowią niezawodną osłonę przed niechcianymi spojrzeniami.
  4. Materiały i wzornictwo na najwyższym poziomie: Plisy dostępne są w różnorodnej gamie tkanin i kolorów. Wykonane są z 100% poliestru o bardzo dobrych parametrach izolacji termicznej i przeciwsłonecznej. Do wyboru są tkaniny w formie tradycyjnej plisy jak i honeycomb (tkanina o przekroju plastra miodu). Większość tkanin pokryta jest z jednej strony powłoką perłową, która dodatkowo odbija promienie słoneczne i zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu pomieszczenia. Do wyboru tkaniny o różnej przepuszczalności światła, np. podgumowane 100% zaciemniające.
  5. Prosty sposób czyszczenia: w warunkach domowych, wg. instrukcji załączonej do każdego produktu.
  6. Elegancki minimalizm: Plisy żaluzjowe charakteryzują się prostym, ale eleganckim wyglądem. Pasuje on do różnych stylów wnętrz, nowoczesnych, minimalistycznych czy też klasycznych.

Zapewniamy szybki pomiar, ekspresową ofertę i równie szybki montaż!!! Kontakt: +48 501 526 766

Pin It